7. 7. - 3. 8. bude školní jídelna uzavřena a znovu začneme vařit od 4…
7. 7. – 2. 8. bude školní jídelna uzavřena a znovu začneme vařit od 3. srpna 2026.
Strávníci, kteří mají zájem o odebírání obědů v srpnu 2026 se musí přihlásit u účetní ještě v červnu 2026 nebo později přes internetové stránky v aplikaci strava.cz. Pokud budete chtít oběd hned na začátku srpna, předplaťte si jej již v červnu. V červenci výpisy z bank stahovat nebudeme, tudíž platby připíšeme buď v červnu nebo až v srpnu 2026.

